Skip to main content

Lørdagsyoga med meditasjon

Yoga og meditasjon sammen gir ekstra god avspenning, kroppslig og mentalt. Vi gjør yoga i 1,5 time på Zoom før vi mediterer i en halvtime hver for oss. Så avslutter vi med en liten prat etter meditasjonen. Hjertelig velkommen!

Kurs som kombinerer yoga og meditasjon, finnes med forskjellig varighet, fra endags-arrangementer via helgekurs til retretter over en uke.

Yogaøvelsene følger instruksjonen i Norsk Yoga-skoles bok om yoga og kan gjennomføres av alle.

Påmelding med e-postadresse er nødvendig for å få tilsendt Zoomlink. Betaling enten på Norsk Yoga-skoles Vipps nr. 599006 eller trykk på "Legg til i handlekurv".

Smittevern

I korona-tiden er det begrenset antall plasser på kurset. Vi følger Folkehelseinstituttets retningslinjer for smittevern. Har du symptomer assosiert med covid-19 eller er i karantene, må vi be deg om ikke å møte opp.

Ledere