Skip to main content

Langmeditasjon 1 1/2 time

Acems langmeditasjoner er en effektiv måte å få mer energi på i hverdagen. Prøv det også om du ønsker å komme inn igjen i en meditasjonsvane etter et avbrekk.

Neste langmeditasjon i Tromsø er torsdag 29. september. Vi begynner kl 18 (merk kokkeslettet) og avslutter kl 20:30. Det er satt av 1 1/2 time til meditasjon med mulighet for veiledning etterpå. Enkel servering.
Det er ikke nødvendig å meditere regelmessig for å være med - dette er for alle som har lært Acem-meditasjon, og kan være en hjelp til å komme i gang om man har falt ut av vanen med å meditere. En anledning til god avspenning og lading av batteriene. Langmeditasjoner kan og fungere som en "smøring" av meditasjonen og gjøre at den glir lettere ellers.

Arrangementet er som vanlig i Acem Tromsøs lokaler i Myrengveien 57 ( se her for et kart), som nås med buss nr 26 til Myreng. Parkering ved Prestvannet skole, 3 minutters gange unna ( se her for et kart). Om du har probemer med å finne frem, kan du ringe 932 47 562. Deltageravgift kr 60 betales ved oppmøte.